Спеціалізації

Робота з темами сексуальності у гештальт-підході

Програма буде корисна всім, кого цікавить тема сексуальності: психологам-початківцям для поглиблення знань й отримання практичного досвіду роботи, психологам-практикам для підвищення кваліфікації та вдосконалення навичок і просто тим, хто не є психологом і хоче завдяки цій програмі отримати свій клієнтський досвід (є унікальна можливість попрацювати з різними майстрами).

Робота з різними видами травми в гештальт-підході

Спеціалізація розрахована на психологів, психотерапевтів, волонтерів, соціальних працівників – усіх, кому важливо вміти професійно надавати психологічну допомогу людям, які переживають чи пережили травматичні події.

Казкотерапія у гештальт-аналітичному просторі

Програма для тих, кому цікаві казки і те, як з ними можна працювати в психотерапевтичному ключі, використовуючи їх для діагностики та психокорекції життєвих сценаріїв. Спеціалізацію веде автор цього методу Альона Колобовнікова.

Базовий курс дитячої психології та психотерапії в гуманістичному підходу

Досвідчені дитячі практичні психологи пропонують програму формування та розвитку психологічних навичок і знань, що допомагають надавати по-справжньому дієву допомогу дітям та їхнім батькам, набути професійної впевненості і стати справжнім фахівцем.

Гештальт-підхід у роботі з групами (м. Київ, м. Запоріжжя)

Програма для психологів, психотерапевтів та бізнес-тренерів, які вже мають досвід проведення терапевтичних чи тренінгових груп і хочуть, щоб робота з групами була частиною їхньої професійної діяльності в майбутньому.

Особливості роботи з дітьми та сім’єю (В. Оклендер)

Курс розрахований на психологів, психотерапевтів різних шкіл та напрямів, педагогів, вихователів, наставників, представників суміжних спеціальностей: соціологів, антропологів, а також слухачів і студентів профільних закладів вищої освіти. Програма буде корисною всім, хто працює чи збирається працювати з дітьми, є або збирається стати батьком чи мамою.

Тілесні процеси у гештальт-терапії

Хочеш дізнатися правду? Запитай у тіла. Воно не обманює.

Хочеш знайти підтримку? Звернися до тіла. У ньому знайдеш свою опору.

Заплутався, розгубився, не знаєш що далі? Прислухайся до тіла – воно підкаже потрібний варіант.

Гештальт-підхід до сімейної та парної терапії

Якщо ви хочете дослідити особливості своєї сім’ї або розширеної сімейної системи, а також навчитися працювати з сім’єю та парою у системному і гештальтистському підходах – ця програма для вас.