Внесок

Шановні студенти!

Згідно з умовами членства Київського Гештальт Університету в Європейській асоціації гештальт-терапії (EAGT) та Європейській асоціації психотерапії (EAP), з огляду на отримання акредитації та щорічні відрахування до EAP і EAGT, для студентів других рівнів запроваджено щорічний внесок до КГУ.

Розмір внеску:

Визначається сумою витрат на отримання і підтримання членства у вищезгаданих асоціаціях, а також представленість КГУ у європейському та світовому співтоваристві. Внесок становить 40 євро на рік, для студентів регіональних програм – 30 євро на рік.

Форма оплати:

Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок КГУ в «ПриватБанку» в гривні за комерційним курсом євро на день оплати, згідно з даними, опублікованими на сайті http://kurs.com.ua (стовпець під назвою «Комерційний» або «Ринок», виділений кольором).

Що означає членство випускників КГУ в асоціаціях EAGT та EAP

По-перше, офіційне міжнародне визнання статусу та підтвердження кваліфікації психотерапевта. Європейське співтовариство психотерапевтів, які працюють у межах науково визнаних психотерапевтичних підходів, налічує понад 120 тисяч осіб з більш ніж 40 різних країн. З моменту свого створення EAGT та EAP працювали і продовжують працювати над дослідженнями якості стандартів освіти з метою їх підвищення. Відповідно, терапевти, які отримали європейський сертифікат психотерапевта після навчання в акредитованому тренінговому інституті, мають величезний кредит довіри до свого професіоналізму як серед потенційних споживачів послуг психотерапії, так і серед колег різних терапевтичних напрямів. Адже шлях становлення терапевта, який працює якісно й екологічно для себе та для клієнтів, складається з більш ніж 1450 годин навчального досвіду відповідно до європейських стандартів. Також, попри те, що в різних країнах Європи існують різні державні вимоги до оформлення приватної практики, офіційне визнання статусу та кваліфікації терапевта міжнародними психотерапевтичними асоціаціями завжди значно прискорює та полегшує цей процес.

По-друге, є офіційний перелік акредитованих терапевтів із зазначенням їхніх контактних даних, який опубліковано у відкритому доступі на офіційних сайтах EAGT та EAP (www.eagt.org та www.europsyche.org відповідно). Це означає, що для такого психотерапевта відкриваються безмежні можливості роботи з клієнтами, які проживають у різних країнах Європи. Такі перспективи особливо актуальні з огляду на розвиток високошвидкісних засобів відеозв’язку, що дають змогу працювати з клієнтами віддалено. При цьому ціна на терапевтичні послуги в країнах Центральної Європи вигідно відрізняється від ціни в Україні.

По-третє, акредитовані терапевти отримують можливість ставати учасниками різноманітних міжнародних заходів, які організовують EAGT та EAP. На цих конференціях і конгресах терапевти налагоджують цікаві професійні контакти, ознайомлюються з найсучаснішими досягненнями в галузі психотерапії та практичної психології, роблять свій внесок у їхній розвиток. Також усі охочі можуть брати безпосередню участь у житті самих організацій, стаючи членами міжнародних комітетів і навіть членами правління. Крім того, терапевти, які пишуть і проводять дослідження, мають змогу розміщувати публікації у різних фахових виданнях, що співпрацюють з ЄАГТ та ЄАП. Відповідно, безпосередня інтеграція у міжнародне психотерапевтичне співтовариство виходить на якісно інший рівень. А ще випускники, які хочуть розвиватися як групові терапевти, що працюють іноземними мовами, і ставати тренерами міжнародного класу, отримують доступ до найширшої аудиторії потенційних контактів.

З повагою

адміністрація Київського Гештальт Університету.