Терапевтична група «Психосоматика бажань»
Тип
Терапевтичні групи
 
 
Дата
 
Місто
Online
 
Вартість
1200 грн
 
Для питань та консультації:

+38 (067) 279-06-99  Олеся Ніколенко – ведуча групи

+38 (066) 251-53-56  Оленка Шостак – координатор групи

За зраду самого себе часто розплачується тіло. Буває важко розібратися, що саме хочеться. Бо довгий час нам або закатували губу в наших бажаннях, або директивно вказували, що хотіти чи взагалі ігнорували бажання. Такі були часи.

Памятаю, як чекала літа, бо саме влітку ми їхали до бабусі через Вінницю, заходили в магазин і мені з сестрою купувала мама по пупсику. На більше тоді ми не могли розраховувати. Та раділи тому, що є. І оця звичка дитинства радіти тому що є і не бажати більшого, робила погану справу в моєму житті.

Так і з клієнтами, коли дотикаємося в терапії до теми бажань, то тут багато інтересу, сорому, суму і безпораддя.

Найтупіковіше питання «що ти хочеш?» вводить в ступор на рівні тіла або вимучує напругою.

Я саме з тих клієнтів, що довго налаштовувала цей інструмент, була в тупіках, шукала свої бажання, опрацьовувала їх, знову шукала, через різних вчителів, курси, терапію. Вивчати психосоматику, була здивована тим, як тісно вона сплетена з темою бажань.

Поділюся маленьким власним прикладом роботи з симптомом надмірної ваги.

Одне з моїх бажань після народження трьох донечок – повернутися до форм, які були до вагітностей. Я уявила свою бажану вагу. В експерименті моє бажання рухалося на мене. Моя задача буда легкою: відслідковувати відчуття в тілі.

Не дивлячись на те, що запит дуже бажаний. В тілі почали відбуватися дивні процеси: піднімалось щось від живота до горла, тремтіло і трохи нудило від хвилювання.

Коли бажання почало віддалятися, мені ставало легше і легше. І нудота пройшла. А потім виникло усвідомлення, що мені не треба буде щось робити. Але що?

Я не могла зрозуміти. Бажана вага і якісь дії, що визивають тривогу з нудотою. В терапії завжди з’являється щось цікаве і нелогічне. Отож. Цього разу також.

Якщо я матиму бажану вагу, то ризикую знову стати на шлях пошуку партнера для стосунку. А шлях пошуку був занадто хвилюючий і моментами виснажливий. Ті, хто в терапії, зрозуміють який це непростий процес знайти свого чи свою після 10 років особистої терапії. Бо прості смертні, які не були на шляху пізнання себе – відчуваються прибульцями з інших планет.

Чи хотіла б я його повторити? Ні. А так, маючи 10 кг лишньої ваги мені дає спокій, що нікого шукати не треба. Нелогічно. Я здивована. І радію, що віднайшла вторинну вигоду. Бо тіло чинило і чинило б супротив схудненню.

Виходить, що моє заповітне бажання із червоної зони – значить небезпечно для мене. Тоді що, всі мої заповітні бажання, які не здійснилися поки що, теж із червоної зони?

А у вас що там у цій червоній зоні? Які прибутки? Які ви? Які відношення? Яке життя? Отже, якщо у вас є інтерес досліджувати свої бажання або будь-які симптоми, чекаю на вас у терапевтичній групі

 

Хто я?

Я, як і кожен із вас, багатогранна і на сьогодні мої грані виглядають так:

Соціальна: гештальт-терапевт, тренер Київського Гештальт Інституту, психосоматолог, казкотерапевт, ведуча гри «Ліла», ведуча терапевтичних груп, автор проекту «Прокачка слова». Веду насичену особисту практику, навчаюсь та розвиваюся, бо це люблю.

Творча: митець, мною написано понад 500 картин, багато з них перебуває у приватних колекціях українських бізнесменів, компаній, сімей, брали участь в аукціонах та виставках.

Я у постійному творчому пошуку того, що смачно, від чого розпирає у грудях і горять долоні.

Сімейна: одружена, у нас із чоловіком троє доньок – Софія і дівчата-двійнята Марія та Катерина.

 

«ПСИХОСОМАТИКА БАЖАНЬ».

Старт 15 вересня 2022. 20 зустрічей

Запис в заліковку для студентів КГУ.

Місць 12. Вільних 10.

Працюємо через четвер з 10:00 до 14:00.

Інші навчальні заходи

Пітер Філіпсон
Курс з 4-х вебінарів від Пітера Філіппсона: «Екзистенційн...
📣 Курс з 4-х вебінарів від Пітера Філіппсона: «Екзистенційний Гештальт: Життя, смерть, ненависть, життєстійкість» […]
Online
Наталія Заболотна , Тара Конрад
Робота з різними видами травми в гештальт-підході
Наше життя переповнене травматичними подіями, перед якими ми часто опиняємося безсилі. Це і військові дії (у нашій […]
Online
Дара Шадура
I рівень "Основи гештальт-терапії: теорія і практика”
Дана програма навчання гештальт-терапії Київського Гештальт Університету, акредитованого Європейською Асоціацією Г […]
Online