“Основи гештальт-терапії”І рівень з Наталією Шубертій / онлайн
 
Дата
 
Місто
Online
 
Вартість
Еквівалент в грн ~ 150€
 
Тип
1 рівень
 
Для питань та консультації:

+380677875065  shuberty.n@gmail.com – Наталія Шубертій

+380681920080 – Маргарита Єрошенко (менеджер)

Запрошуємо на навчання до програми I рівня підготовки гештальт-терапевтів «Основи гештальт-терапії» з Наталією Шубертій.
Якщо ви хочете підвищити власну психологічну компетентність, навчитися глибше усвідомлювати себе та інших людей, і одночасно почати освоювати професію гештальт-терапевта – ця програма для вас.

Гештальт-підхід – це широко поширений у світі сучасний напрямок практичної психології та психотерапії. У наші дні гештальт-підхід практикується в найширших контекстах і з різними цілями:

  • індивідуальної терапії
  • терапії пар
  • сімейної терапії
  • кризовій підтримці, терапії травми та втрати
  • групової терапії та у групах особистісного росту
  • в закладах освіти та охорони здоров’я
  • коучингу та соціально-психологічному супроводі організаційного розвитку

Участь у програмі першого рівня «Основи гештальт-терапії» дає можливість:

  • виявити, розвинути та реалізувати свій потенціал
  • розвинути вміння встановлювати та підтримувати стосунки з людьми
  • освоїти способи збереження душевного, тілесного та сексуального здоров’я
  • отримати навички подолання труднощів при зустрічі з викликами сучасного світу та екзистенційними даностями
  • стати автором та творцем власного життя!

Цілі програми першого рівня «Основи гештальт-терапії: теорія та практика»:

  • знайомство з філософією, методологією та практикою гештальт-терапії
  • особистісний розвиток учасників програми, вирішення їх труднощів у житті та у відносинах з іншими людьми

 

ОСНОВНІ ТЕМИ ТА НАВИЧКИ:

  • Усвідомлення як інструмент терапевтичних змін;
  • Потреби – розпізнавання та задоволення;
  • Емоції – для чого потрібні і як з ними бути;
  • Встановлення та підтримка контакту з іншими людьми;
  • Конфлікти та способи їх врегулювання;
  • Відповідальність, її форми і порушення балансу;
  • Різні форми сприйняття і описання реальності.

👉 Програма складається з 6 триденних або 9 дводенних семінарів семінарів, один раз на 1,5 місяці.

👉 По закінченню І рівня Ви отримуєте сертифікат від КГУ, який дасть Вам можливість продовжити навчання на ІІ-ому рівні професійної підготовки гештальт-терапевтів.

1.15-17 січня 2027
2. 26-28 лютого 2027
3. 9-11 квітня 2027
4. 21-23 травня 2027
5. 2-4 липня 2027
6. 13-15 серпня 2027

 

Наталія Шубертій – психолог, гештальт-терапевт, супервізор, тренер освітніх програм I та II рівнів Київського Гештальт Університету, тілесно-орієнтований та арт-терапевт, спеціаліст у галузі організаційного розвитку та супроводу організаційних змін, автор наукових публікацій у галузі психології та гештальт-терапії.

Має 15 років досвіду викладацької діяльності на кафедрі соціальної роботи та психології Національного Університету «Запорізька політехніка» (м. Запоріжжя, Україна).

 

Інші навчальні заходи

Євгенія Шумило, Ольга Подюкова
II рівень «Професійне навчання гештальт-терапевтів і гешт...
Запрошуємо випускників перших рівней до програми професійного навчання гештальт-теравпевтів Київського Гештальт Ун […]
Online
Георгій Кушнір
ІІ рівень «Професійне навчання гештальт-терапевтів і геш...
8-10 травня 2026 року стартує навчальна програма ІІ рівня Київського Гештальт Університету, акредитованого Європей […]
Online
Наталія Мирончук
Терапевтична група «З добротою до себе»
Нам буває звично бути до себе вимогливими і жорсткими (а іноді навіть жорстокими). А ще буває так просто поспівчув […]
Online