Супервізійна група для студентів КГУ “Опора”. Сезон 6
Супервізійна група для студентів КГУ “Опора”. Сезон 6
 
Дата
 
Місто
Online
 
Вартість
3200 грн
 
Тип
Супервізорські групи
 
Для питань та консультації:

0664401279

olesya.filonenko.6@gmail.com

Менеджерка групи – Філоненко Олеся

У процесі навчання ми поступово накопичуємо знання, навички та досвід. Вчимося помічати феномени контакту, розуміти терапевтичний процес, супроводжувати клієнта в його переживаннях і труднощах.

Водночас нерідко настає момент, коли окремих знань уже багато, а цілісності ще бракує. Уже є клієнти, з’являються складні випадки, професійні сумніви та питання, на які немає готових відповідей.

Як залишатися в контакті з клієнтом, коли не знаєш, що робити далі? Як витримувати невизначеність? Як знаходити власний стиль роботи? На що спиратися, коли професійна впевненість лише формується?

Саме в цей період особливо важливо мати простір, де можна думати разом.

“Опора” – це супервізійна група, у якій ми будемо досліджувати клінічні випадки, професійні труднощі, сумніви, відкриття та знахідки. Разом шукати відповіді на питання, які виникають у роботі, розвивати стратегічне мислення та поступово формувати більш стійку професійну позицію.

Ми будемо шукати опору у власному досвіді, у знаннях, у колегах та в професійному середовищі.

Заплановані дати: 07.09, 28.09, 19.10, 09.11, 30.11, 21.12, 25.01, 15.02, 08.03, 29.03, 19.04, 10.05.

 

Олена Васильєва – магістр психології, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт KGU та EAGT, сімейний терапевт, акредитований супервізор KGU, NGI та EAGT, ведуча освітніх програм 1 та 2 рівнів.

Веде постійну індивідуальну клієнтську практику та супервізії для студентів навчальних програм, випускників і практикуючих терапевтів.

Освіта:

• 1 і 2 рівні гештальт-терапії (МІГІП)
• «Гештальт-підхід в індивідуальному консультуванні клієнтів із сімейними проблемами» KGU
• 3 ступінь гештальт-терапії KGU
• «Робота з сексуальністю в гештальт-підході (Франція), ESOG
• «Робота з тілесним процесом у гештальт-підході». KGU
• «Робота з групами в гештальт-підході» KGU
• «Робота з сім’ями та парами»

Лінда Осборн (Велика Британія)

• «Курс групової супервізії»

Тренер: Джей Левін, GATLA (США)

• «Програма підготовки супервізорів» Норвезькій гештальт-інституті ( NGI )
• Поглиблене вивчення теорії гештальт терапії» Жан-Марі Робін (Франція)

Інші навчальні заходи

Юліана Мартинова
Спецкурс «Феномен співзалежності в гештальт-підході»
Спецкурс «Феномен співзалежності в гештальт-підході» Співзалежність — одна з найчастіших тем у терапії стосунків. […]
Online
Ольга Ломакіна
І рівень з Ольгою Ломакіною “Основи гештальт-терапії”/ о...
Приклад опису І рівня: Перша ступінь — відмінна від класичного університетського навчання, де сидиш із конспектом […]
Online
Олеся Ніколенко
Терапевтична група “Психосоматика бажань”
Терапевтична група «Психосоматика бажань» - старт групи 17.09.26 з 10:30 до 14:30 ✦ Чому ваші бажання не збувають […]
Online