ІІ рівень з Карповою Н., Пономарьовою Н «Професійне навчання гештальт-терапевтів і гештальт-консультантів», онлайн
ІІ рівень з Карповою Н., Пономарьовою Н «Професійне навчання гештальт-терапевтів і гештальт-консультантів», онлайн
 
Дата
 
Місто
Online
 
Вартість
Еквівалент в грн ~ 180€
 
Тип
2 рівень
 
Для питань та консультації:

+380955142180 Наталія Пономарьова

 +380503226021 Наталія Карпова

 

Програма ІІ рівня «Теорія і практика гештальт-терапії» повністю відповідає стандартам і вимогам Європейської Асоціації Психотерапії та Європейської Асоціації Гештальт Терапії. До неї входить: вивчення теорії, напрацювання практичних навичок, терапія та супервізія учасників (групова й індивідуальна), проходження спеціалізації за обраним учасником напрямком.

Програма дає можливість:

  • Глибоко й детально дослідити історію, теорію та філософію гештальт-терапії;
  • Опанувати й відшліфувати до професійного рівня практичні навички гештальт-терапевта й консультанта.
  • Оволодіти терапевтичною позицією та по-справжньому розібратися у її специфіці;
  • Набути широкого дидактичного й методологічного бачення терапевтичного процесу в цілому, а також його окремих тем і складових;
  • Навчитися розбиратися у складних терапевтичних ситуаціях, спираючись на феноменологію і теорію поля;
  • Детально розібратися у нюансах стосунків клієнта й терапевта.

 

До навчання на ІІ рівні допускаються учасники, які пройшли І ступінь та отримали рекомендацію керівника програми. Після закінчення програми та виконання сертифікаційних вимог учасники отримують сертифікат гештальт-терапевта/гештальт-консультанта. Завдяки йому всі бажаючі зможуть отримати Європейський Сертифікат гештальт-терапевта.
Тривалість програми – 4-5 років.

 

Дати

13-15 листопада 2026
22-24 січня 2027
19-21 березня 2027
21-23 травня 2027
30 липня-1 серпня 2027
29-31 жовтня 2027
10-12 грудня 2027

 

Формат навчання: онлайн
Кількість триденних циклів – 25 + індивідуальна сертифікація.
Попередній запис через співбесіду обов’язковий.

Зарахування до групи відбувається після укладення угоди з КГУ та 100% передплати за останню зустріч.

Інші навчальні заходи

Тара Конрад
Спеціалізація «Робота з розладами харчової поведінки у ге...
Спеціалізація «Робота з розладами харчової поведінки у гештальт-підході» - це довготривала навчальна програма для […]
Online
Тетяна Марчук
І рівень з Т. Марчук "Основи гештальт-терапії"/онлайн
Запрошуємо на навчання до програми I рівня підготовки гештальт-терапевтів «Основи гештальт-терапії» з Тетяною Марч […]
Online
Ольга Миронюк
Терапевтична група «Звучи PRO»
Багато хто з нас приходить у професію з великим бажанням допомагати людям. Ми вчимося, проходимо власну терапію, с […]
Online