Рішення про літні інтенсивні — 2020

1 рівень навчання гештальт-терапії

Шановні студенти та випускники КДУ!

27 квітня Супервізорська Рада КДУ прийняла рішення про відміну літніх інтенсивів (і Азовського, і Карпатського) у 2020 році у зв’язку з пандемією коронавірусу.

В ухваленні цього емоційно непростого рішення провідні тренери КДУ спиралися на запропонований урядом України поетапний план виходу з карантину та керувалися такими міркуваннями:

  1. Зберігається висока ймовірність того, що у терміни проведення інтенсивних (особливо Азовського) ще не буде відновлено транспортне сполучення між містами.
  2. Збори людей понад 50 осіб будуть дозволені не раніше вересня, навчальним закладам поки що не рекомендовано відновлювати навчання.
  3. Вірус є активним і загроза вогнищ масового зараження може зберігатись, навіть коли суворі карантинні заходи будуть скасовані.
  4. У місцях проведення інтенсивів розраховувати на швидку та кваліфіковану медичну допомогу навряд чи доводиться.
  5. Ми не змогли собі уявити масочний режим під час роботи інтенсивного…

Ми розуміли, що так доведеться вчинити, але до останнього хотілося вірити у диво. Що якимось чарівним чином все зміниться, і ми всі, як раніше, зберемося в наших місцях сили. Особливо дуже хотілося цього на тлі переходу більшості програм КМУ в онлайн формат. Ми, як і всі, відчуваємо дефіцит живого безпосереднього спілкування, яке створює неповторні вібрації наших душ і тіл при контакті один з одним. Щиро віримо, що наступного року ми знову зберемося разом!

Оргвнесок за інтенсивність та передоплату за проживання, внесену до оргкомітету, ви можете повністю використати для оплати поточних семінарів програми або залишити для оплати інтенсивності наступного року. Усі вже понесені матеріальні витрати на організацію інтенсивів КМУ бере на себе.

З фінансових питань звертайтеся до організаторів інтенсивів, всі вони будуть дозволені на підставі пунктів контракту, які передбачають форс-мажорні обставини.

Від імені оргкомітету інтенсивів: Дідковська Інна, Походенко Світлана, Ольга Подюкова, Титаренко Олена.