+38 044 229 43 08
contact@kgu.org.ua

Пропедевтика психічних розладів.

Пропедевтика психічних розладів.
Тип:
Лекции
Город: Днепр
Ведущий: Наталія Романівна Галицька-Пасічник
Стоимость: Вартість одного модуля (2 дні) – 2500 грн.
Дата: 29.01.2022
Контакт: 067 676 22 33 Марина

Описание мероприятия

четвертий набір на курс пропедевтики психіатрії. Плануємо онлайн - формат роботи. 
Програма курсу «Пропедевтика психічних розладів» підготовлена з урахуванням сучасних теоретичних і практичних вимог до знань і навичок, необхідних психотерапевтам для роботи з клієнтами з психічними розладами, а також для своєчасного виявлення власне психічної патології та перенаправлення клієнта до спеціаліста з психічного здоров’я.
Програма розроблена для фахівців психічного здоров'я , які не мають медичної освіти, представників бізнес-сектору: бізнес-тренерів, працівників HR- відділів.
Кількість слухачів – 15-20 осіб.
Задачі курсу:
1. Навчити слухачів основам в галузі психіатрії: психодіагностики, психотерапії, психокорекції і реабілітації пацієнтів з психічними розладами і розладами поведінки.
2. Познайомити слухачів з сучасними можливостями лікування і корекції психічних розладів і розладів поведінки.
3. Сформувати у слухачів навички деонтології, морально-етичної і правової культури, необхідних для обслуговування пацієнтів з психічними розладами і розладами поведінки.
4. Розвиток навичок діагностування та корекції психічних розладів (супровід).
Програма включає 10 учбових модулів, кожен з яких складає один вікенд-семінар (14 годин) і 10 годин самостійної роботи.
Зміст програми складено таким чином, щоб слухачі ознайомлювалися з теоретичною частиною і мали змогу поступово на практиці використовувати отримані знання, працюючи з пацієнтами та закріплюючи вивчений матеріал.
Програма курсу забезпечує повний обсяг навчальних годин для виконання вимог Європейської Асоціації Гештальт Терапії та Європейської Асоціації Психотерапії, Реєстру психотерапевтів УСП та Європейського сертифікату з психотерапії (150 годин.)
Після завершення повного циклу навчального проекту надається сертифікат КГУ про закінчення курсу «Пропедевтика психічних розладів».
Нагадуємо, що КГУ – єдиний в Україні університет, акредитований у Європейській Асоціації Гештальт Терапії та Європейській Асоціації Психотерапії.
Викладач курсу :
Наталія Романівна Галицька-Пасічник (Natalia Halytska-Pasichnyk) -
провідний спеціаліст з психіатрії та психотерапії в Україні, лікар-психіатр вищої категорії, Медичний директор КНП "Міська поліклініка 1" ДМР. Національний тренер в науково-практичному проекті співпраці за сприяння GIZ Deutsche Zusammenarbeit з експертами МОЗ України з організації якості надання медичних послуг, 2018-2019рр.
Зміст курсу:
29.01 -30.01.2022 Модуль 1: Психіатрія як наука. Основні питання етики та деонтології в психіатричній практиці. Організація психіатричної допомоги.
26.02 – 27.02.2022 Модуль 2: Загальна психопатологія. Психопатологічні симптоми та синдроми. Розлади відчуття, сприйняття, пам’яті, уваги, мислення, емоцій, вольової сфери, інтелекту.
26.03 – 27.03.2022 Модуль 3: Психопатологічні симптоми та синдроми. Розлади мислення, емоцій, вольової сфери, інтелекту.
16.04 – 17.04.2022 Модуль 4: Патологія розвитку особистості та психогенні розлади (невротичні, пов’язані зі стресом та соматоформні). Розгляд клінічного випадку.
14.05 – 15.05.2022 Модуль 5: Ендогенні та органічні психічні розлади. Шизофренія. Депресія. Біполярний афективний розлад. Розгляд клінічного випадку.
04.06 – 05.06.2022 Модуль 6: Психічні розлади при епілепсії. Органічні психічні розлади.
Розгляд клінічного випадку.
Сентябрь 2022 Модуль 7: Соматогенні психічні розлади. Психічні порушення, які виникають при гострих, затяжних і хронічних соматичних (чи ендокринних) захворюваннях.
Основи наркології. Розгляд клінічного випадку.
Октябрь 2022 Модуль 8: Психічні розлади в дитячому віці. Розгляд клінічного випадку.
Ноябрь 2022 Модуль 9: Терапія психічних розладів. Групи психотропних засобів.
Експертиза в психіатрії: військова, судова, медико-соціальна.
Декабрь 2022 Модуль 10: Розбір умовного клінічного випадку, захист історій хвороб.
Тестовий контроль. Залік.
 
Після завершення навчання ви знатимете:
- методологічні особливості психіатрії як медичної дисципліни;
- особливості класифікації психічних розладів і принципи формулювання психіатричного діагнозу;
- основні методи діагностики психіатрії;
- характеристику розладів окремих психічних функцій;
- основні психопатологічні синдроми;
- принципові відмінності основних груп психічних розладів.
Після завершення навчання ви будете вміти:
- здійснювати первинне психодіагностичне інтерв'ю, інтерпретувати отримані дані із зазначенням психопатологічних синдромів;
- застосовувати основні психодіагностичні підходи: клініко-психопатологічний, клініко-феноменологічний, клініко-етологічний, клініко-психологічний;
- розробляти програму психологічної реабілітації з урахуванням діагнозу психічного розладу.
Вартість курсу:
Вартість одного модуля (2 дні) – 2500 грн.
Додаткова інформація та реєстрація на курс: 067 676 22 33 Марина

Еще мероприятия по данной тематике: