+38 044 229 43 08
contact@kgu.org.ua

I рiвень онлайн з Ю. Мартиновою "Основи гештальт-терапiї"

I рiвень онлайн з Ю. Мартиновою "Основи гештальт-терапiї"
Тип:
Первая ступень
Город: Online
Стоимость: еквівалент 100$ за один триденний модуль
Дата: 17.09.2021
Контакт: (067) 642-05-40 -Тетяна Колодич inst .: @tanyakolodich88 (097) 140 - 83- 26 Юліана Мартинова. inst .: @yulianamart.psy

Описание мероприятия

Програма онлайн-навчання гештальт-терапевтів (I рiвень) з сертифікатом від КГУ (Київського Гештальт Університету).

✨Наша навчальна група призначена для людей, які зацікавлені в тому, щоб дізнатися нове про себе і про свої способи будувати взаємини, навчитися бути більш уважними до своїх кордонів і потреб, оволодіти навичками поводження зі своїми почуттями і з почуттями інших людей, розібратися в тому, як влаштовані конфлікти і як їх вирішувати. Також група буде корисна для людей, які бажають вивчати психотерапію і в подальшому зробити її своєю професією; для фахівців, що бажають інтегрувати цей метод в свою роботу; і для тих, хто хоче отримати досвід групової терапії і спробувати, що ж таке гештальт-терапія.

✨Що Ви зможете отримати корисного для себе в цій групі:
- У Вас буде можливість розібратися зі своїми психологічними труднощами і отримати відповіді на важливі і хвилюючі Вас питання;
- Ви навчитеся бути більш уважними до своїх потреб, кордонів і виборів.
- Опануєте навички поводження зі своїми почуттями і з почуттями інших людей. Дізнаєтеся про те, як влаштовані конфлікти і як їх вирішити.
- Ви зможете більш глибше пізнати свій внутрішній світ, у Вас буде можливість зрозуміти як влаштований світ зовнішній.
- Ви зможете відчути і відстежити, як змінюєтеся Ви, і те, як змінюється Ваше життя і як в ньому з'являється спокій і радість.
- Ви навчитеся першим навичкам психологічної допомоги, і дізнаєтеся за рахунок чого відбуваються справжні зміни.

Програма розпочинається 18-19-20 травня 2021 року та складається з 6 триденних онлайн-семінарів, один раз на 1,5-2 місяці.

По закінченню ступені Ви отримуєте сертифікат від КГУ, який дасть Вам можливість продовжити навчання на ІІ-ому ступені професійної підготовки гештальт-терапевтів.

✨Тренер - Юліана Мартинова - гештальт-психотерапевт, супервізор, доцент, лікар - психолог, тренер КГУ, засновниця центру «Fenomen» і Вінницького філії Київського Гештальт Університету
Менеджер - Тетяна Колодич- гештальт-психотерапевт в процесі навчання, психолог, директор медико-психологічного центру «Fenomen».
⠀⠀
Записатися в групу або отримати консультацію:
(067) 642-05-40 -Тетяна Колодич
inst .: @tanyakolodich88
(097) 140 - 83- 26 Юліана Мартинова.
inst .: @yulianamart.psy

Еще мероприятия по данной тематике: