Запис 9-ти вебінарів проєкту: «Всередині та поза межами травми»
 
Дата
 
Місто
Online
 
Вартість
3800 грн
 
Тип
Семінари
 
Для питань та консультації:

Соц. Мережі Кгу (Facebook, Instagram)

https://www.facebook.com/gestalt.kgu

https://www.instagram.com/kgu.org.ua/

 

«Всередині та поза межами травми»: особливості роботи в гештальт підході під час війни доступні для продажу

 

Вебінари на теми:

Талія Бар-Йозеф (Ізраїль): “Від гострої травми до ПТСР:  відмінності у роботі з клієнтами на різних етапах проживання травми”

Ірена Голуба (Латвія): “Сором та близькість у роботі з постраждалими від сексуального насильства”

Руелла Франк (США): “Як травма розвитку стає основою для подальшого розвитку травматичного досвіду”

Кармен Васкес Бандін (Іспанія): «Втрати і горе під час війни»

Джей Левін (США): «Робота із навмисно завданою травмою»

Наталія Заболотна (КГУ, Україна): «Втрати та здобутки воєнного часу»

Інна Дідковська (КГУ, Україна): «Сенси та беззмістовність життя під час війни»

Тетяна Конрад (КГУ, Україна): «Гештальт філософія як інструмент кризової допомоги під час війни»

Георгій Смолін (КГУ, Україна): «Серцевий мозок, його ресурси та порушення при ПТСР. Стратегії роботи для його відновлення».

 

Доступ до записів курсу надається на 6 місяців.

Вартість – 3800 грн

 

Курс “Всередині та поза межами травми” сфокусує вас на тому, як працювати з воєнною травмою крізь призму саме гештальт терапії. Якщо вам близькі такі поняття та цінності як:

✅ феноменологія

✅ теорія поля

✅ контакт та діалог

✅ самосвідомість та почуття

✅ вибір та творчість

 

Тоді цей курс дозволить вам переглянути події та травми війни крізь професійну та ціннісну призму.

Більше про спікерів та теми вебінарів

 

23 червня 2022 Д-р Талія Бар-Йозеф (Talia Bar-Yoseph)

Тема: “Від гострої травми до ПТСР”

Потреба у тому, щоб відчувати неперервність, є фундаментальною і необхідною для людського існування. Відчуття неперервності — це те, що дозволяє нам зосередитися на сьогоденні нашого життя через відчуття спадкоємності між минулим і сьогоденням, і з вірою в те, що ми можемо передбачити завтра. Таким чином, ми можемо пов’язати сенс із конкретними подіями і в цілому привнести його в життя, а також розвивати відчуття самоідентичності, почуття власної гідності та досвід контролю над життям.

Коли відчуття неперервності різко та драматично обривається, ми стикаємося з подією яка визначається як травма. Як ми працюємо з клієнтами у гострій фазі травматизації? Чи можемо ми запобігти тому, щоб цей процес перетворився на ПТСР (фіксований гештальт)? Чи можемо ми визначити наперед, хто з клієнтів таки “провалиться в цю «діру» ПТСР”, а хто ні?

Запрошую поміркувати про це на основі мого досвіду на вебінарі.

Про спікерку

Талія Бар-Йозеф Левін — клінічна психологиня, гештальт-терапевтиня, супервізорка, бізнес-консультантка, очільниця Ізраїльської гештальт-асоціації, президентка AAGT, членкиня Intagio EC, співголова Єрусалимського гештальт-інституту.

30 червня 2022 Ірена Голуба, Латвія

Тема: “Сором та близькість у роботі з постраждалими від сексуального насильства”

Які наслідки має сексуальне насильство і примус? У постраждалих зазвичай порушується здатність довіряти людям, торкатися тіла іншого людини, виникає прагнення замкнутися у собі. Жінки та чоловіки часто переживають сильний сором — і він заважає знаходити ресурс у людській підтримці.

На майстер-класі ми розглянемо різні види сорому та стратегії роботи з ним. Обговоримо стратегії створення терапевтичних стосунків під час роботи з людьми, які постраждали від сексуального насильства.

Про спікерку

Ірена Голуба – психолог (МДУ88), гештальт терапевт, супервізор (Французький Інститут Гештальту та Паризька Школа Гештальту), екс-президент Латвійської Спілки Психотерапевтів, президент Латвійської Асоціації Гештальт Терапії.

07 липня 2022 Руелла Франк

Тема: “Як травма розвитку стає основою для подальшого розвитку травматичного досвіду”

Про спікерку

Руелла Франк – Докторка філософії, засновниця та директорка Центру соматичних досліджень, NYC; викладачка Нью-Йоркського інституту гештальт-терапії; авторка книг та методологічних публікацій.  Одна з найвідоміших гештальт-терапевтів у світі, учениця Лори Перлз та спів-засновниця методу.

14 липня 2022 Джей Левін (США)

Тема: «Робота із навмисно завданою травмою»

На вебінарі ми поговоримо про те:

  •  як вплив травми на життя людини відрізняється від досвіду природних змін,
  •  які емоційні і психологічні наслідки несуть “неприродні” зміни,
  •  і як переживаються втрата та горювання під час травм.

Зі свого боку, Джей запропонує перспективу того, як працювати з травмою в контексті гештальт-терапії.

Про спікера

Джей Левін – Гештальт-терапевт, супервізор EAGT. Міжнародний тренер ГАТЛА. Клінічний психолог із ПАР (Південної Африканської Республіки). Є автором низки публікацій. Понад 20 років є тренером та супервізором навчальних програм міжнародного рівня.

Крім вивчення психологічних та етичних проблем, у роботі з ув’язненими, у тому числі політичним, Джей займається питаннями реабілітації, поведінки підлітків та перспективами розвитку гештальт-терапії.

21 липня Кармен Васкес Бандін

Тема: «Втрати і горе під час війни»

Зазвичай, коли ми говоримо про горе і втрати в контексті психотерапії, ми маємо на увазі значні втрати в житті людей, які продовжують жити в стабільному середовищі: вони втрачають когось чи щось цінне, проте у них все ще є дім та рутина, місто та країна, робота, коло друзів тощо.

Під час цього вебінару запрошуємо вас дослідити, з одного боку, ситуації втрат, із якими стикаються люди під час війни, а з іншого боку можливості та інструменти, які мають гештальт-терапевти, щоб полегшити горювання та страждання клієнтів.

Про спікерку

Кармен Васкес Бандін – Доктор філософії, клінічний психолог, гештальт-терапевт, засновник та директор Центру терапії та психології в Мадриді. Засновник та директор Інституту підготовки гештальт-терапевтів при СТР. Фахівець з невідкладної психологічної допомоги Європейської асоціації психотерапії, магістр наук у галузі клінічної психології.

Дійсний член та експрезидент Іспанської асоціації гештальт-терапії, член асоціації Європейської гештальт-таєрапії Нью-Йоркського інституту гештальт-терапії, Європейської асоціації психотерапії, асоціації розвитку гештальт-терапії. Міжнародний тренер та супервізор. Член редакційної колегії Gestalt Review, Studies in Gestalt Therapy.

28 липня Наталія Заболотна (КГУ, Київ)

Тема: «Втрати та здобутки воєнного часу»

Ми в рідній своїй країні, напряму зустрілися з найбільшим колективним конфліктом, з масовим насиллям – з війною. Ця війна забрала в кожного з нас багато різний важливостей: тихі ночі, квітучу весну, безтурботне літо, звичну безпеку, робочий розпорядок, спокій, відпочинок, гроші, житло… Ми багато що втратили, та горюємо за ним… Та наше життя досить дуальне: ніч існує так само як і день, літо настає після зими… Чи маємо ми на зараз лише втрати? Чи можемо ми мати зараз і здобутки? А якщо так, то що ми здобуваємо вже зараз, що у нас з’являється? Що нам це дає?

Пропонуємо  подивитися на втрати з іншого боку, з боку здобутків, дослідити їх, дати місце їм в нашому житті.

Про спікерку

Наталія Заболотна (КГУ, Київ) – Психолог, гештальт терапевт, тренер, супервізор. Ведуча навчальних програм І та ІІ рівня, спеціалізації  «Особливості роботи з дітьми та сім’єю у гештальт підході», очільниця спеціалізації «Робота з різними видами травм у гештальт підході».

04 серпня  Інна Дідковська (КГУ, Україна)

Тема: «Сенси та беззмістовність життя під час війни»

Ми поміркуємо про особливості воєнної травми і про те: як вона впливає на нашу здатність переживати горе та радощі — і зупиняти чи не зупиняти природній плин життя, як воєнна травма пов’язана зі смислами, з нашою здатністю осмислювати життя — та з переживанням беззмістовності, про ідею Бога та як вона розкривається під час війни, як навіть в умовах війни ми можемо підтримувати авторство свого життя, спираючись на усвідомлення таких екзистенційних данностей як кінечність, свободу, вибір, справедливість (чи її відсутність) та недосконалість світу.

Про спікерку 

Директорка Київського Гештальту Університету (КГУ). Психотерапевт зі стажем 25+ років (гештальт-терапевт, психодраматерапевт, процесуальний терапевт).

Дійсний член EAGT, EAP, FORGE. Супервізор Паризької школи гештальту та французького гештальт-інституту.

Ведуча навчальних програм 1-2 рівня з гештальт-терапії, ведуча авторської програми 3 рівня та спеціалізації “Робота з сім’ями та парами”, авторка інтенсивів у Індії, присвячених темі свободи бути собою. Авторка та організаторка освітніх онлайн проектів (міжнародних конференцій, курсів, вебінарів тощо).

11 серпня 2022, Тетяна Конрад (КГУ, Україна)

Тема: «Гештальт філософія як інструмент кризової допомоги під час війни»

Побутує думка, що у роботі з людьми у кризових ситуаціях найбільш ефективними є доказові методи психотерапії: КПТ, ЄМДР та інші напрямки, що ґрунтуються на біхейворіальному підході. Саме на цьому фоні виріс професійний міф, буцімто “гештальтисти не можуть бути корисними у кризові часи”.

При цьому за майже пів року війни наш досвід показав, що саме інструменти гештальту дозволяють у кризовий момент залишатися в здоровому глузді і підтримувати не лише себе, а й близьких.

Тара любить говорити і студентам і супервізантам: “Наше завдання — зробити так, щоб дашок не поїхав і тушка не посипалась”. У кризові часи саме гештальт підхід та його цінності дозволяють надійно утримуватися у точці, з якої і дашок на місці та тушка не розвалюється. І при цьому саме інструменти гештальту дозволяють тримати такий стан не лише у себе, але й у людей, що поруч.

На вебінарі запрошуємо вас поговорити про те, чим і як гештальт філософія може підтримати та допомогти вам, вашим близьким та вашим клієнтам під час війни.

Про спікерку

Гешталь-терапевт, тренер, супервізор (EAGT). Ведуча навчальних груп у гештальт-підході І рівня. Ведуча практичного курсу підготовки фахівців по роботі з травмою. Ведуча практичного курсу підготовки фахівців із роботи з організаціями.

 

18 серпня 2022, Георгій Смолін (КГУ, Україна)

Тема: «Серцевий мозок, його ресурси та порушення при ПТСР. Стратегії роботи для його відновлення»

Згідно з дослідженнями серце має власний “маленький мозок” – нейронні скупчення у своїй верхній частині, які допомагають регулювати серцевий ритм, і є важливим гормональним органом, що відповідає за виробництво “гормонів балансу” та “гормонів любові”.  Серцевий мозок впливає на психологічне самопочуття та регулює функціонування організму.

На вебінарі ми розглянемо анатомо-фізіологічні особливості серцевого мозку, торкнемося особливостей його функціонування у режимі соціального включення та в ситуаціях виживання. Також ми розглянемо порушення його функціонування в процесі формування ПТСР та соціальні наслідки таких порушень, ознайомимося з можливими стратегіями роботи із відновлення цілісності організму та зцілення серцевого мозку.

Про спікера

Кандидат медико-психологічних наук, лікар-психіатр, сексолог, сертифікований гештальт-терапевт і супервізор.

Ведучий навчальних програм з гештальт-підходу І і II рівнів (КГУ).

Веде індивідуальний прийом, різні клієнтські групи і групи особистісного росту, супервізії для студентів гештальт-програм і практикуючих терапевтів.

Інші навчальні заходи

Руелла Франк (США)
Серія вебінарів “Тіло як динаміка руху” з Руелою Франк
Запрошуємо долучитися до серії вебінарів “Тіло як динаміка руху” з Руелою Франк. https://www.youtube.com/watch?v=c […]
Online
Ольга Подюкова
Навчання в програмі професійної підготовки гештальт- тера...
15-17 грудня 2022 року стартує навчальна програма ІІ рівня Київського Гештальт Університету, єдиного в Україні тре […]
Online
Марина Сорокіна
Навчально-терапевтична програма I-рівня підготовки гештал...
Програма для тих, кому цікаво зрозуміти як працює гештальт-терапія, дізнатися нове про себе, про свої способи взає […]
Online