Терапевтичні демонстрації та супервізії 2023
Тип
Семінари
 
 
Дата
 
Місто
Online
 
Вартість
500 грн
 
Для питань та консультації:
 

Шановні студенти та колеги-психотерапевти!

Запрошуємо вас 13 лютого 2023 року на вебінар-демонстраційну сесію із Руелою Франк, однією із найвідоміших гештальт-терапевтинь у світі.

Демонстраційна сесія з Руелою Франк є першим вебінаром із нового міжнародного проекту від Київського Гештальт Університету «Терапевтичні демонстрації та супервізії».

Дата: 13 лютого 2023
Час: 19:00-21:00 (за Києвом)
Вартість участі: 500 грн.
Мови вебінару: українська/англійська. Робоча мова Руели англійська, вебінар буде перекладено українською мовою (послідовний переклад).

Під час демонстраційної сесії ви можете:

  • зголоситися на роль клієнта — і працювати з Руелою особисто; спостерігати за роботою досвідченого терапевта під час повноцінної робочої сесії;
  • поділитися зворотнім зв’язком після сесії у робочій групі колег-професіоналів;взяти участь у професійному аналізі та обговоренні роботи власне з Руелою Франк — і отримати багато цінних коментарів, ідеї тілесних експериментів та інструментів роботи з палітри гештальт терапевта.
  • Під час цієї сесії кожен із присутніх учасників може зголоситися взяти участь у демонстраційній сесії у ролі клієнта, або ж залишилися спостерігачем та долучитися до обговорення після сесії.

Всі учасники, які матимуть бажання та умови для клієнтської роботи, отримають порядковий номер, наприклад, від 1 до 15 (залежно від кількості охочих). Шляхом випадкового вибору ми визначимо учасника, який стане клієнтом Руели.

Важливо: ми робимо запис кожної демонстраційної чи супервізійної роботи в рамках цього проекту. А отже, якщо ви зголошуєтесь на клієнтську роботу, вона буде доступна іншим учасникам проекту у записі.

Запис вебінар-демонстрації буде доступний для перегляду до 03 березня 2023 року (протягом 2 тижнів).

Руела Франк – Докторка філософії, засновниця та директорка Центру соматичних досліджень, NYC; викладачка Нью-Йоркського інституту гештальт-терапії; авторка книг та методологічних публікацій. Одна з найвідоміших гештальт-терапевтів у світі, учениця Лори Перлз та співзасновниця методу.

Навесні 2022 року Руела Франк провела 15 практичних вебінар-сесій, аби підтримати українських психотерапевтів та психологів. Влітку в рамках проекту КГУ “Всередині та поза межами травми” Руела провела вебінар, присвячений впливу травми розвитку на травми, які ми проживаємо в свідомому віці, та на розвиток ПТСР. Впродовж року і до сьогодні вона постійно проводить заходи для української професійної спільноти, вкладаючись у наші ріст та перемогу.

Детальніше про міжнародний проект від Київського Гештальт Університету «Терапевтичні демонстрації та супервізії» новий проект із гештальтистами світового рівня

Демонстраційна сесія з Руелою Франк також є першим вебінаром із нового міжнародного проекту від Київського Гештальт Університету.

Протягом 2023 року ми будемо запрошувати гештальтистів світового рівня провести відкриту демонстрацію чи супервізію з подальшим обговоренням, аби українські студенти та практикуючі спеціалісти різних напрямків психології та психотерапії могли зміцнювати свою практику.

Руела Франк та інші запрошені експерти проекту — це люди, які очолюють світову спільноту гештальт-практиків та знаходяться на вістрі філософської думки гештальт терапії. Інколи їх складно зрозуміти в теорії, проте їхня робота завжди проста, зрозуміла і несе в собі заряд до змін. Ми хочемо, аби кожен український психотерапевт та студент міг отримати цю пряму передачу досвіду від іменитих гештальтистів і, спираючись на них, творити гештальт терапію нового часу.

Найбільш цікавим та корисним цей проект буде для:

студентів психологічних та психотерапевтичних спеціальностей;та практикуючих психотерапевтів, які використовують гештальт підхід і/або спираються на його цінності; викладачам та супервізорам.

Стежте, будь ласка, за оновленнями наших сторінок. Вже найближчим часом ми оприлюднимо розклад спікерів та демонстрацій/супервізій на 2023 рік.

Інші навчальні заходи

Ольга Подюкова
Навчання в програмі професійної підготовки гештальт- тера...
15-17 грудня 2022 року стартує навчальна програма ІІ рівня Київського Гештальт Університету, єдиного в Україні тре […]
Online
Ольга Ломакіна
I рівень навчання гештальт-терапії з О. Ломакіною
Весь курс складається з 9 зустрічей по 2 дні (загалом — 150 годин). Участь в групі дасть можливість: - Краще зро […]
Online
Інна Дідковська, Лінда Осборн
Програма ІІІ рівня «Професійна підготовка супервізорів, т...
Програма ІІІ рівня зорієнтована на підготовку супервізорів, викладачів гештальт-терапії, а також більш поглиблене […]
Online