Терапевтичні демонстрації та супервізії 2023
 
Дата
 
Місто
Online
 
Вартість
900 грн
 
Тип
Семінари
 
Для питань та консультації:
 

Шановні студенти та колеги-психотерапевти!

Запис демонстраційної сесії з Руелою Франк є першим вебінаром із нового міжнародного проекту від Київського Гештальт Університету «Терапевтичні демонстрації та супервізії».

Вартість участі: 900 грн.
Мови вебінару: українська/англійська. Робоча мова Руели англійська, вебінар буде перекладено українською мовою (послідовний переклад).

Запис вебінар-демонстрації надається на 6 місяців.

Руела Франк – Докторка філософії, засновниця та директорка Центру соматичних досліджень, NYC; викладачка Нью-Йоркського інституту гештальт-терапії; авторка книг та методологічних публікацій. Одна з найвідоміших гештальт-терапевтів у світі, учениця Лори Перлз та співзасновниця методу.

Навесні 2022 року Руела Франк провела 15 практичних вебінар-сесій, аби підтримати українських психотерапевтів та психологів. Влітку в рамках проекту КГУ “Всередині та поза межами травми” Руела провела вебінар, присвячений впливу травми розвитку на травми, які ми проживаємо в свідомому віці, та на розвиток ПТСР. Впродовж року і до сьогодні вона постійно проводить заходи для української професійної спільноти, вкладаючись у наші ріст та перемогу.

Детальніше про міжнародний проект від Київського Гештальт Університету «Терапевтичні демонстрації та супервізії» новий проект із гештальтистами світового рівня

Демонстраційна сесія з Руелою Франк також є першим вебінаром із нового міжнародного проекту від Київського Гештальт Університету.

Протягом 2023 року ми будемо запрошувати гештальтистів світового рівня провести відкриту демонстрацію чи супервізію з подальшим обговоренням, аби українські студенти та практикуючі спеціалісти різних напрямків психології та психотерапії могли зміцнювати свою практику.

Руела Франк та інші запрошені експерти проекту — це люди, які очолюють світову спільноту гештальт-практиків та знаходяться на вістрі філософської думки гештальт терапії. Інколи їх складно зрозуміти в теорії, проте їхня робота завжди проста, зрозуміла і несе в собі заряд до змін. Ми хочемо, аби кожен український психотерапевт та студент міг отримати цю пряму передачу досвіду від іменитих гештальтистів і, спираючись на них, творити гештальт терапію нового часу.

Найбільш цікавим та корисним цей проект буде для:

студентів психологічних та психотерапевтичних спеціальностей;та практикуючих психотерапевтів, які використовують гештальт підхід і/або спираються на його цінності; викладачам та супервізорам.

Стежте, будь ласка, за оновленнями наших сторінок. Вже найближчим часом ми оприлюднимо розклад спікерів та демонстрацій/супервізій на 2023 рік.

Інші навчальні заходи

Марина Лемак
II рівень з М. Лемак "Професійне навчання гештальт-терапе...
ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПЕВТІВ і ГЕШТАЛЬТ-КОНСУЛЬТАНТІВ Для тих, кому гештальт цікавий як технічна осн […]
Online
Філіп Браунелл
Гештальт-терапія залежностей та самолікування
Міжнародний проект «Гештальт-терапія залежностей та самолікування» Програма курсу розроблена Філіпом Браунеллом сп […]
Online
Інна Дідковська, Наталія Мазепа
Спеціалізована навчальна програма "Гештальт-підхід до сім...
Якщо ви хочете дослідити особливості своєї сім'ї або розширеної сімейної системи, а також навчитися працювати з сі […]
Online