Спеціалізація «Робота з дітьми, підлітками та сім'єю в гештальт підході»
Тип
Спеціалізації
 
 
Дата
 
Місто
Online
 
Вартість
Еквівалент в грн ~ 140€
 
Для питань та консультації:

+38 (095) 695-33-34  Дара

+38 (050) 357-65-16  Наталія

Спеціалізація «Робота з дітьми, підлітками та сім’єю в гештальт підході» дає можливість учасникам детально дізнатися про особливості ведення психотерапії дітей, підлітків, їхніх батьків та розширеною сім’єю через призму гештальт терапії – її цінностей діалогу, феноменологічного погляду, польової парадигми.

Спеціалізація складається з 9-ти 3-денний тематичних груп (всього 270 годин). Кожна група включає в себе теоретичні частини та практичні форми роботи: розбір конкретних ситуацій, заочну супервізію випадків, індивідуальну робота, роботу з групою, навчання практичним навичкам в роботі з дітьми, підлітками, парою батьки-дитина, а також з розширеною родиною.

*Група буде проходити онлайн до завершення воєнного стану в Україні. Після завершення воєнного стану група буде проводитись очно в м. Києві.

 

Зміст програми

Тематика груп:

1. Проблеми розвитку дітей та підлітків. Цільове спрямування гештальт-терапевта в роботі з дітьми та їхніми батьками. Напрямки роботи з сім’єю. Використання в роботі з дітьми та родиною картинок, листівок.

2. Модель роботи з дітьми та родиною. Технологія і особливості першої сесії. Використання рисуночних методів, робота з фантазією.

3. Процес і технологія роботи з батьками. Особливості проведення першої, кожної п’ятої та заключної сесій. Оцінка контакту між дітьми та батьками. Увага на взаємодію пари дитина – мама/тато/батьки. Використання музики і музичних інструментів.

4. Особливості роботи з дітьми різних вікових груп: дуже маленьких (від 1,5 років), дошкільного, шкільного віку. Особливості роботи з підлітками: потреби віку, стадії розвитку, завдання. Використання в роботі ігрового матеріалу, ляльок на руку, драматургічна творчість.

5. Гнів і діти. Робота з агресивною енергією. Як оцінити результат роботи: алгоритм оцінки прогресу терапії. Технологія індивідуальної і групової роботи з глиною, пластиліном, тістом.

6. Особливості роботи з травматичним досвідом: хвороба, розлучення батьків, втрата, горе, насилля. Діагностика, цілі і проблеми в роботі з дітьми та родиною, що переживають / пережили травматичний досвід. Технологія індивідуальної і групової роботи з малюнком, колажем, картинками.

7. Особливості роботи з дітьми, що мають різні захворювання. Характеристики сімей, у яких є хвора (важко хвора) дитина. Аналіз ситуації життя та розвитку дитини, що може зумовити винекнення психосоматичного захворювання. Робота з тілом, використання різних підходів терапії через рухи.

8. Тривожні діти. Робота з сиблингами. Робота з гіперактивними та аутичними дітьми. Використання сенсорного досвіду. Особливості роботи з піском і сипучими матеріалами.

9. Робота з особливими сім’ями: усиновлена дитина, одностатеві батьки, неблагополучні сім’ї. Супротив в терапії. Робота з полярностями. Особливості роботи зі снами.

Спеціалізація «Робота з дітьми, підлітками та сім’єю в гештальт підході» дозволяє більш глибоко дізнатися про специфіку роботи з дітьми, підлітками та їх батьками, а так само дає можливість більш глибоко усвідомити і по-іншому прожити своє дитинство.

 

Ця програма допоможе по-новому поглянути на, здавалося б, старі проблеми, вона дає позитивний поштовх до нових творчих пошуків і плідній роботі з дітьми, підлітками та їх сім’ями.

Програма повністю відповідає стандартам та вимогам Європейської Асоціації Гештальт-терапії та Європейської Асоціації Психотерапії

Після закінчення програми видається сертифікат.

 

Тренер: Заболотна Наталія Леонідівна – психолог, гештальт-практик, член Української Спілки Психотерапевтів, член Всеукраїнської Арт-терапевтичної асоціації, тренер Київського Гештальт Університету, ведуча освітніх та психотерапевтичних груп особистісного зростання, ведуча спеціалізацій у гештальт подході з 1995 року, спеціалізація роботи з дітьми та сім’єю, психосоматичними захворюваннями, психологічною травмою, емоційним та професійним вигорянням.

Асистент тренера: Шадура Дара – Медичний психолог, Сертифікований та акредитований гештальт-терапевт, супервізор, тренер КГУ.

 

Спеціалізації:

Робота із психопатологіями;
Робота із різними видами травм;
Робота із сім’єю та дітьми;
Робота з темами сексуальності.

Ведуча психотерапевтичних груп та турів у Мексику та Латинську Америку.

Індивідуальна практика з 2013 року.

Інші навчальні заходи

Олена Васильєва
Набір до навчально-терапевтичної групи програми 1-го сту...
Ця програма спрямована на якісну підготовку фахівців в гештальт підході: психологів-консультантів, психотерапевтів […]
Online
Інна Дідковська, Наталія Мазепа
Спеціалізована навчальна програма "Гештальт-підхід до сім...
Якщо ви хочете дослідити особливості своєї сім'ї або розширеної сімейної системи, а також навчитися працювати з сі […]
Online
Дара Шадура , Наталія Заболотна
Спеціалізація «Робота з дітьми, підлітками та сім'єю в ге...
Спеціалізація «Робота з дітьми, підлітками та сім'єю в гештальт підході» дає можливість учасникам детально дізнати […]
Online