Онлайн Семінар Пітера Філіппсона "Вибір та еготизм"
Тип
Семінари
 
Тренер
Пітер Філіпсон
 
Дата
 
Місто
Online
 
Вартість
Еквівалент в грн ~ 230€ (Для студентів КГУ – 210€)
 
Для питань та консультації:

Альона Лозова:

063-569-71-73
proekt_2012@ukr.net

В ці надзвичайні часи в нас є потреба продовжувати і підтримувати навчання гештальт-терапевтів, зокрема, в базових методологічних питаннях. Особливо, якщо ця методологія має безпосередній дотик до того, з чим наші люди так гостро зустрічаються зараз в своєму житті. Здається зараз тема вибору досить суттєва, і проявляється все частіше і гостріше в роботі з клієнтами.

 

Пітер Філіппсон так презентує свої роздуми з цієї теми:

«Ми весь час робимо різні вибори. На що подивитися, що слухати, як рухатися. Деякі з цих виборів супроводжуються вербалізацією того що ми робимо. Культурально нам легко прийняти вербалізацію за вибір. Але гештальт-терапія визначає чітку різницю між усвідомленням, створенням фігури інтересу як частини контакту, та еготизмом, само-коментуванням, що є перериванням або уповільненням контакту в складній ситуації. У своїй книзі Перлз, Гудман та Хеферлайн визначають, що в складному світі «хронічного низького за рівнем появлення», ми будемо вербалізувати та думати весь час, і врешті-решт прийдемо до «неминучої ілюзії», що нас веде постійний «Розум».

На цьому воркшопі ми будемо розглядати процес вибору та думання, усвідомлення та еготизму, як вони підтримують чи переривають один одного. Ми будемо також розглядати баланс надії і можливості розчарування у наших виборах та рухах.»

Як завжди, майстер-класи Пітера Філіппсона це глибокі теоретичні роздуми, багато клієнтського досвіду, можливості власної клієнтської роботи або супервізії кейсу і натхнення.

Мова перекладу: українська

Тренер:

Пітер Філіппсон (Великобританія) – гештальт-терапевт та тренер, викладач та супервізор Гештальт Інституту терапії та навчання Великобританії, засновник Манчестерського гештальт-центру, Член Нью-Йоркського інституту гештальт-терапії, Старший тренер ГІТА (Словенія), член ради у Центрі Соматичних досліджень, тренер міжнародних програм. Пітер був президентом AAGT (Асоціації поширення гештальт-терапії). Пітер є автором книг «Селф в отношениях», «Появление селф», «Гештальт терапия: корни и ветви», а також багатьох статей. Пітер викладає та вчиться айкідо.

 

Дата

14-16 жовтня 2022 року

п’ятниця, субота, неділя з 11:00 до 19:00

Онлайн, платформа Zoom

Інші навчальні заходи

Тара Конрад
Супервізійна група з Тарою Конрад
Шановні колеги! Запрошуємо Вас до професійного середовища, а саме в Супервізііну групу з Тарою Конрад. Група націл […]
Online
Інна Дідковська, Наталія Мазепа
Спеціалізована навчальна програма "Гештальт-підхід до сім...
Якщо ви хочете дослідити особливості своєї сім'ї або розширеної сімейної системи, а також навчитися працювати з сі […]
Online
Вікторія Ермошина, Наталія Мазепа
«Основи Гештальт-терапії» з В. Ермошиною та Н. Мазепою
Запрошуємо в програму навчання гештальт Терапії. Професійне навчання психотерапевтів діляться на два етапи і почин […]
Online