Онлайн Семінар Джуліанни Аппель-Оппер "Психотерапія стосунків живих тіл" (Relational Living Body Psychotherapy)
 
Дата
 
Місто
Online
 
Вартість
Еквівалент в грн ~ 270€
 
Тип
Семінари
 
Для питань та консультації:

+38 (063) 569-71-73      proekt_2012@ukr.net
Альона Лозова

Всередині спільно створюваного тілесно втіленого простору, два живих тіла спілкуються один з одним як ритми та мелодії, що рухаються та можуть бути рухомі. Жести, рухи у часі, погляди, плечі розповідають тілесну історію про досвід який переживає людина. Про те, як до людини ставилися, як про неї піклувалися, як з нею поводилися, як на неї дивилися, ігнорували, лякали та заспокоювали. Тіло несе відбиток атмосфер тілесного життя з іншими, відлуння інших та ритми контактування. Ритм дихання говорить про те, що людина вдихає від інших і що живе тіло очікує від інших.

Джуліанна пропонує нові способи розуміння та роботи всередині спілкування тіла-з-тілом, спираючись на «отношенческий» та польовий погляд в психотерапії.

Цей воркшоп буде введенням в ці тілесні та між тілесні процеси з позиції польової та «отношенческой» перспективи гештальт-терапії, та на основі, в тому числі, дослідження полів прив’язаності, психології розвитку, нейро наук та «отношенческого» психоаналітичного мислення. Ми будемо досліджувати, як живі тіла розмовляють у своїх тілесних ритмах: диханні, рухах, тілесно втіленних гештальтах. Ми будемо досліджувати своє власне тілесне втілення, алфавіт живого тіла, а також втілене у тілесності поле терапевта та клієнта, що спільно створюється.

Багаторічний досвід клінічної практики та викладання дозволяє Джуліанні створювати безпечний простір з повагою, для експериментів в парах та малих групах, експериментального процесу у групі, сесій та супервізій, у поєднанні з теоретичними знаннями та обговореннями.

Семінар для сертифікованих психотерапевтів.

 

Тренер: Джуліанна Аппель-Оппер, психолог, психотерапевт, супервізор та міжнародний тренер з більш ніж 30 річним досвідом роботи, 9 з яких у Великобританії, зараз веде приватну практику у Берліні. Вона розробила підхід «Отношенческая работа с телом» інтегрувавши Гештальт та «Отношенческий» психоаналіз. Цей підхід вона представила в 27 публікаціях у міжнародних психотерапевтичних виданнях, а також в тренінгових програмах в різних країнах. З 2001 року є запрошуваним тренером/екзаменатором програм у різних інститутах, зокрема, Метаноя, Лондон.

Джуліанна є членом редакційної коллегії Європейського Журналу Кількісних Досліджень в Психотерапії, акредитованним членом Берлінської та Східно Німецької асамблеї психотерапії, членом IAAGT (Міжнародної асоціації поширення гештальт-терапії), членом IARPP (Міжнародної асоціації психоаналізу відносин та психотерапії), другом GPTI (Інститут гештальт психотерапії та тренінгу), однією із засновників IG-FEST. www.thelivingbody.net

 

Дата: 10-12 лютого 2023 року

Розклад роботи:
П’ятниця 15:00 – 18:30
Субота 10:00 – 17:30
Неділя 10:00 – 16:00

Мова перекладу: українська

Інші навчальні заходи

Ілона Руденко
Довгострокова терапевтична група
Динамічна терапевтична довгострокова група для тих, хто хоче: - отримати новий досвід взаємодії, комунікації підт […]
Online
Юліана Мартинова
Курс "Загальної психології" в онлайн форматі
Курс «Загальна психологія» розрахований на студентів першого – другого ступеня, відповідає контракту другого ступе […]
Online
Юліана Мартинова
Введення в гештальт-терапію. Перший рівень з Ю. Мартиновою
Програма підготовки гештальт-терапевтів (I рівень) з сертифікатом від КГУ. ⠀ Наша навчальна група призначена для л […]
Online