Казкотерапія у гештальт-підході
 
Дата
 
Місто
Online
 
Вартість
190 євро/триденка (оплата в грн)
 
Тип
Спеціалізації
 
Для питань та консультації:

+380 93 469 79 26, Олена Лисенко

 

Відкрито набір на спеціалізацію «Казкотерапія у гештальт-підході». Програма курсу підходить як студентам 2-го ступеню, що вивчають гештальт-метод, так і вже практикуючим терапевтам.

Метою програми є:

  • освоєння принципів, методів та способів роботи з казками у гештальт-підході;
  • поглиблення та підвищення ефективності роботи гештальт-терапевта коштом звернення до давньої культурної спадщини (казок, легенд, міфів), з одного боку, та дотику до глибинних аспектів особистості через авторську клієнтську казку (наратив), з іншого;
  • розвиток особистісного та професійного потенціалу гештальт-терапевта при роботі з різними тематиками

Чарівні клієнтські історії дають матеріал для глибинної зустрічі, яскраві усвідомлення та такі бажані зміни. Для практикуючих гештальт-терапевтів використання казок поглиблює терапевтичну роботу, знімає останню сьому вуаль присутності за Дж. Бьюдженталем, дозволяючи зустрітися на рівні колективного несвідомого; збагачує знання та досвід в аспекті архетипічної природи, взаємодії чоловічого та жіночого.

Ведуча спеціалізації:

Олена Колобовнікова – психолог, гештальт-терапевт, член Європейської асоціації гештальт-терапії(EAGT), навчальний тренер (1-й, 2-й ступінь) та супервізор Київського Гештальт Університету (КГУ).

Автор та ведуча навчальних та терапевтичних тематичних програм у гештальт-підході. Досвід у психології – 27 років, у гештальт-терапії –22.

Казкотерапією займається з 1997 року. Автор психодіагностики та психокорекції життєвих сценаріїв методом казкотерапії у гештальт-підході /патент 685670, Україна, від 10.04.2012/. Автор та ведуча спеціалізації «Казкотерапія в гештальт-підході».

Програма курсу:

  1. Казкотерапія у гештальт-підході: знайомство з методом. Феноменологія казкового світу. Механізми казкотерапевтичного впливу. Робота з авторською клієнтською казкою як з проекцією.
  2. Цикл досвіду в авторських клієнтських казках (дослідження життєвого сценарію). Почуття, потреби, переривання. Казкові феноменологічні ряди (за В.Я. Проппом) Казки на запит. Крапка теперішнього. Терапевтичні казки. Початок казкотерапевтичної роботи з травмою.
  3. Казка у парадигмі клієнт-терапевтичних відносин. Казка як послання до Терапевта. Робота із казкою як з ретрофлексією. Символічні аспекти дорослішання, сепарації. Теми ідентичності. Продовження роботи з травмою за допомогою казок.
  4. Гештальт та інші методи у роботі з темою дорослішання та сепарації за допомогою казок. Ініціація у чарівних та авторських клієнтських казках (В. Я. Пропп, К. Естез, М.-Л. фон Франц). Ініціація як діалогічна подія: засвідчення переходу та нового статусу (терапевтом, групою). Завершення роботи з травмою за допомогою казок. Self, приріст Personality.
  5. Казки про … Асиміляційний семінар з казкотерапії в гештальт-підході. Цикли досвіду у роботі з різними тематиками /відносини, пошук свого шляху, реалізація, інтимність, сексуальність, відносини у парі, психосоматика, гроші, сором та ін./. Творче пристосування та набуття нового досвіду через казку.
  6. Архетипічні фігури у міфах і казках. Життя/Смерть, Жива/Мертва вода, Аніма/Анімус. Тінь. (К. Юнг) Шлях та виклики Героя. (Дж. Кемпбелл). Казка у польовій парадигмі. Подорож Казки, яка народилася у середовищі та повернулася в нього. Казки про війну.
  7. Завершальний семінар. Підсумки. Супервізії казкових кейсів. Групова казка.

Після закінчення проекту та проходження сертифікації ви отримаєте два сертифікати: про закінчення спеціалізації Київського Гештальт Університету та авторський – на право практикувати метод казкотерапії та використовувати його у своїх дослідженнях.

Завершено 8 потоків спеціалізації. Не було жодного випадку, щоби хтось не опанував метод казкотерапії. Сертифікувалися 100% випускників.

 

Дати:

1-й модуль – 3-5 березня

2-й модуль – 2-4 червня

3-й модуль – 6-8 жовтня

4-й модуль – 1-3 грудня

5-й модуль – 1-3 березня 2024

6-й модуль – 31 травня – 1, 2 червня 2024

7-й модуль – 4-6 жовтня 2024 року

Час: 10:00-18:00 (за Києвом)

 

Для запису пишіть організатору Олені Лисенко 093 469 79 26 (у будь-який месенджер).

До зустрічі!

Інші навчальні заходи

Аннібале Бертола, Беатрікс Уімер
Міжнародна Онлайн Конференція «ПОЛЬОВА ПАРАДИГМА ТА ІНТЕР...
УВАГА!  КГУ надає всім психотерапевтам України спеціальний промокод, який дає змогу придбати участь у конференції […]
Online
Руелла Франк (США)
Серія вебінарів “Тіло як динаміка руху” з Руелою Франк
Запрошуємо долучитися до серії вебінарів “Тіло як динаміка руху” з Руелою Франк. https://www.youtube.com/watch?v=c […]
Online
Юліана Мартинова
Практичний семінар онлайн з Юліаною Мартиновою «Гештальт-...
«Піти не можна залишитись» - де кому поставили ви?   Колеги, запрошуємо вас на авторський, практичний, семіна […]
Online