Казкотерапія у гештальт-підході
Тип
Спеціалізації
 
 
Дата
 
Місто
Online
 
Вартість
190 євро/триденка (оплата в грн)
 
Для питань та консультації:

+380 93 469 79 26, Олена Лисенко

 

Відкрито набір на спеціалізацію «Казкотерапія у гештальт-підході». Програма курсу підходить як студентам 2-го ступеню, що вивчають гештальт-метод, так і вже практикуючим терапевтам.

Метою програми є:

  • освоєння принципів, методів та способів роботи з казками у гештальт-підході;
  • поглиблення та підвищення ефективності роботи гештальт-терапевта коштом звернення до давньої культурної спадщини (казок, легенд, міфів), з одного боку, та дотику до глибинних аспектів особистості через авторську клієнтську казку (наратив), з іншого;
  • розвиток особистісного та професійного потенціалу гештальт-терапевта при роботі з різними тематиками

Чарівні клієнтські історії дають матеріал для глибинної зустрічі, яскраві усвідомлення та такі бажані зміни. Для практикуючих гештальт-терапевтів використання казок поглиблює терапевтичну роботу, знімає останню сьому вуаль присутності за Дж. Бьюдженталем, дозволяючи зустрітися на рівні колективного несвідомого; збагачує знання та досвід в аспекті архетипічної природи, взаємодії чоловічого та жіночого.

Ведуча спеціалізації:

Олена Колобовнікова – психолог, гештальт-терапевт, член Європейської асоціації гештальт-терапії(EAGT), навчальний тренер (1-й, 2-й ступінь) та супервізор Київського Гештальт Університету (КГУ).

Автор та ведуча навчальних та терапевтичних тематичних програм у гештальт-підході. Досвід у психології – 27 років, у гештальт-терапії –22.

Казкотерапією займається з 1997 року. Автор психодіагностики та психокорекції життєвих сценаріїв методом казкотерапії у гештальт-підході /патент 685670, Україна, від 10.04.2012/. Автор та ведуча спеціалізації «Казкотерапія в гештальт-підході».

Програма курсу:

  1. Казкотерапія у гештальт-підході: знайомство з методом. Феноменологія казкового світу. Механізми казкотерапевтичного впливу. Робота з авторською клієнтською казкою як з проекцією.
  2. Цикл досвіду в авторських клієнтських казках (дослідження життєвого сценарію). Почуття, потреби, переривання. Казкові феноменологічні ряди (за В.Я. Проппом) Казки на запит. Крапка теперішнього. Терапевтичні казки. Початок казкотерапевтичної роботи з травмою.
  3. Казка у парадигмі клієнт-терапевтичних відносин. Казка як послання до Терапевта. Робота із казкою як з ретрофлексією. Символічні аспекти дорослішання, сепарації. Теми ідентичності. Продовження роботи з травмою за допомогою казок.
  4. Гештальт та інші методи у роботі з темою дорослішання та сепарації за допомогою казок. Ініціація у чарівних та авторських клієнтських казках (В. Я. Пропп, К. Естез, М.-Л. фон Франц). Ініціація як діалогічна подія: засвідчення переходу та нового статусу (терапевтом, групою). Завершення роботи з травмою за допомогою казок. Self, приріст Personality.
  5. Казки про … Асиміляційний семінар з казкотерапії в гештальт-підході. Цикли досвіду у роботі з різними тематиками /відносини, пошук свого шляху, реалізація, інтимність, сексуальність, відносини у парі, психосоматика, гроші, сором та ін./. Творче пристосування та набуття нового досвіду через казку.
  6. Архетипічні фігури у міфах і казках. Життя/Смерть, Жива/Мертва вода, Аніма/Анімус. Тінь. (К. Юнг) Шлях та виклики Героя. (Дж. Кемпбелл). Казка у польовій парадигмі. Подорож Казки, яка народилася у середовищі та повернулася в нього. Казки про війну.
  7. Завершальний семінар. Підсумки. Супервізії казкових кейсів. Групова казка.

Після закінчення проекту та проходження сертифікації ви отримаєте два сертифікати: про закінчення спеціалізації Київського Гештальт Університету та авторський – на право практикувати метод казкотерапії та використовувати його у своїх дослідженнях.

Завершено 8 потоків спеціалізації. Не було жодного випадку, щоби хтось не опанував метод казкотерапії. Сертифікувалися 100% випускників.

 

Дати:

1-й модуль – 3-5 березня

2-й модуль – 2-4 червня

3-й модуль – 6-8 жовтня

4-й модуль – 1-3 грудня

5-й модуль – 1-3 березня 2024

6-й модуль – 31 травня – 1, 2 червня 2024

7-й модуль – 4-6 жовтня 2024 року

Час: 10:00-18:00 (за Києвом)

 

Для запису пишіть організатору Олені Лисенко 093 469 79 26 (у будь-який месенджер).

До зустрічі!

Інші навчальні заходи

Оксана Зубатюк, Павло Дупленко
Пропедевтика психіатрії
Кому цей проект може бути цікавим: Студентам КГУ та інших інститутів, які викладають психотерапію, практикуючим пс […]
Online
Олеся Ніколенко
Введення в гештальт терапію I рівень
Київський Гештальт Університет оголошує новий набір студентів на 2023 у навчальну програму підготовки спеціалістів […]
Online
Ян Рубал (Чехія)
Онлайн Семінар Яна Рубала «Компетенції для роботи з персп...
З польової перспективи ми намагаємося сприймати цілісність терапевтичної ситуації. Наша увага певною мірою розсіян […]
Online