1 рівень
Тип
1 рівень
 
 
Дата
 
Місто
Київ
 
Вартість
4000 грн
 
Для питань та консультації:

Написати мені – Дімі (099 535 44 84) – в телеграм, ватсап, вайбер або на фейсбук й описати свої інтерес, потребу й ціль участі та навчання терапії в групі (аналог попереднього інтерв’ю). Краще писати, бо я можу працювати й не відповісти на дзвінок, а текст точно побачу.

 

Група наживо в Києві. Зміна формату на онлайн (zoom) можлива за умов погіршення воєнного стану або ситуації з ковідом.

Якщо ви літали на літаку, ви певно чули, про те, що у разі розгерметизації салону кисневу маску потрібно спочатку вдягнути на себе, а потім на іншого. Якщо не літали – то повідомляю: саме так і потрібно зробити. Хтось може сказати, що це егоїстично, треба в першу чергу рятувати дитину чи когось ще. Та ви просто не зможете це зробити, якщо втратите свідомість від перепаду тиску, нестачі кисню тощо. Тому. Спершу на себе. Після себе – на іншого.

В сьогоднішніх реаліях війни в Україні ми бачимо безліч українців, волонтерів, звичайних людей, які роблять важливу справу – допомагають іншим задля перемоги нашої держави. І при цьому часто забувають про себе, ігнорують свої потреби, не задовольняючі які, витримувати довгу дистанцію життя в нестабільних умовах буде практично не можливо. Для того, щоб мати ресурс допомагати іншим – треба навчитися допомагати собі.

Запрошую вас до групи першого рівня навчання гештальт терапії, де ви поруч з іншими учасниками будете досліджувати свої способи життя та присутності, дізнаватись як вам поруч з вашим оточенням та як вашому оточенню поруч із вами, ризикувати говорити, чути, впевнюватись, що ви почуті, просити та отримувати підтримку, зупиняти те, що вам не підходить, якщо щось не підходить і багато-багато чого ще. Власне ми будемо вчитись – не більше й не меньше – тому, як користуватись собою.

 

  • Групу буду вести українською мовою
  • Закрита група максимум після другої триденки
  • 6 зустрічей: грудень 2022-червень 2023
  • До 16 учасників

Тренер: Дмитро Чабан. Психолог, сертифікований гештальт-терапевт, сімейний терапевт, ведучий чоловічої терапевтичної групи «Чоловіче коло», терапевтичної групи «Колесо», акредитований член ЄАГТ, акредитований гештальт-терапевт КГУ, тренер навчальних програм КГУ. Психотерапевтична практика з 2014 року.

Дати:

 1. 16-18.12.2022

 2. 27-29.01.2023

 3. 10-12.03.2023

 4. 21-23.04.2023

 5. 26-28.05.2023

 6. 23-25.06.2023 (завершальна зустріч)

 

Інші навчальні заходи

Інна Дідковська, Лінда Осборн
Програма ІІІ рівня «Професійна підготовка супервізорів, т...
Програма ІІІ рівня зорієнтована на підготовку супервізорів, викладачів гештальт-терапії, а також більш поглиблене […]
Online
Оксана Зубатюк, Павло Дупленко
Пропедевтика психіатрії
Кому цей проект може бути цікавим: Студентам КГУ та інших інститутів, які викладають психотерапію, практикуючим пс […]
Online
Юліана Мартинова
Практичний семінар онлайн з Юліаною Мартиновою «Гештальт-...
Колеги, запрошуємо вас 11-12 березня на практичний семінар для психологів, психотерапевтів - «Гештальт-підхід в ро […]
Online